Спортните новини: Днес (2) | Вчера (0)
Безлично и скучно! Черно море не успя да пречупи Славия
Автор: Екип Varna24.bg 23:03 / 25.09.2016Коментари (0)976
© ПФК Черно море
Черно море завърши 0:0 срещу Славия в скучен и безличен мач от 8-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадиона в Каварна. По този начин възпитаниците на Георги Иванов имат вече актив от 11 точки, който обаче ги остави на 8-о място във временното класиране.

Още в 4-ата минута бе първата по-сериозна атака на "моряците". Кузма подаде към Бакари, които стреля, но изстрелът му мина над гредата.

Четвърт час по-късно дойде още една много хубава атака на Черно море. Капитанът Георги Илиев стреля от границата на наказателното поле, но вратарят Марио Кирев изби. При последвалата добавката Марек Кузма не успя да преодолее стража и защитник изби в корнер.

В 31-ата минута Георги Илиев се озова в добра позиция и шутира, но топката отново мина над вратата.

В самия край на първото полувреме Цветков стреля от дистанция, но изстрелът му профуча високо в аут.

В 54-ата минута Ондрей Сукуп стреля от дистанция, но право в ръцете на Марио Кирев.

Четири минути след това Секо проби отбраната на Славия, след което продължи напред към Кузма. Той обаче не успя да действа по най-добрия начин и топката бе избита в ъглов удар.

В 74-ата минута Георги Илиев центрира добре от корнер. Марек Кузма засече топката с глава, но ударът му бе слаб и мина на сантиметри над вратата.