Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
Черно море измъкна точка като гост на Верея
Автор: Екип Varna24.bg 16:50 / 05.03.2017Коментари (0)1394
© Varna24.bg
Черно море завърши 0:0 като гост на Верея в мач от 23-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора.

По този начин "моряците" останаха на 5-о място във временното класиране с актив от 36 точки, една по-малко от четвъртия Локомотив Пловдив.

Двубоят на "Трейс Арена" бе равностоен, като чистите голови положения просто липсваха. Черно море имаше на два пъти шансове да създаде опасности пред вратата на домакините, но за съжаление, те не доведоха до откриване на резултата.

В 40-ата минута Борислав Балджийски отправи перфектен удар от границата на наказателното поле, но в последния момент вратарят на Верея успя да избие в ъглов удар.

В 70-ата минута Бакари изведе на добра позиция Костадинов, но ударът му мина встрани от вратата.

Черно море игра в състав:

30. Войтех Шром, 73. Ондрей Сукуп, 4. Михаил Венков, 6. Александър Цветков, 15. Траян Траянов, 70. Борислав Балджийски, 84. Тодор Паланков, 77. Пируло (90- 22. Пламен Николов), 17. Мартин Костадинов (83- 97. Николай Минков), 29. Марек Кузма (58- 9. Бакари), 13. Иван Коконов.