Черно море победи Септември с 2:0, ново попълнение с първи гол

Коментари (1)
23:39 / 27.06.2017
2624
Черно море победи новия член на Първа лига Септември с 2:0 в поредната си контрола от своята предсезонна подготовка.

Резултатът бе открит в 67-ата минута. Борислав Балджийски открадна топката пред дъгата на наказателното поле и подаде към Георги Божилов. Той продължи към Цветелин Чунчуков и нападателят от точката на дузпата на празна врата откри резултата в полза на Черно море - 1:0.

В 80-ата минута варненци удвоиха преднината си. Николай Минков от границата на наказателното поле с плътен удар по земя изпрати топката в далечния ъгъл на вратата на Септември за 2:0.

Три минути по-късно Ертан Томбак центрира от дясно по земя към Цветелин Чунчуков, който вкара топката във вратата за трети път, но страничният рефер беше вдигнал флага за засада още преди паса.