Спортните новини: Днес (0) | Вчера (7)
Черно море гази и на "Тича"! Трета поредна победа без допуснат гол!
Автор: Екип Varna24.bg 20:18 / 28.07.2017Коментари (0)2816
© ПФК Черно море
Черно море продължи уникалната си серия от победи без допуснат гол. Възпитаниците на Георги Иванов - Гонзо излъгаха Дунав с 1:0.

Двубоят се игра на стадион "Тича" във Варна след 14-месечна пауза.

Единственото попадение вкара Илиас Хасани в 60-ата минута с прехвърлящ удар с левия крак от много малък ъгъл.

По този начин варненци останаха лидери в класирането с пълен актив от 9 точки и 6:0 голова разлика.

В 25-ата минута Мартин Костадинов предотврати сигурен гол във вратата на Черно море, изчиствайки от голлинията. Това стана, след като Бранимир Костадинов изпревари стража Емил Михайлов след отличен пас на Самир Аяс.

В 42-ата минута Мариян Огнянов преодоля вратаря на Дунав и насочи топката в мрежата, но страничният рефер отмени гола заради спорна засада.

Резултатът бе открит в 65-ата минута чрез Илиас Хасани, като това бе дебютното негово попадение в Първа лига. Хасани проби отляво, нахлу в наказателното поле и когато всички очакваха центриране, той прати топката от много малък ъгъл в горния ляв ъгъл на вратата, пазена от Станислав Антонов.

Четвърт час преди края Дунав пропусна златна възможност да изравни. Юлиян Ненов получи топката в наказателното поле и отправи диагонален удар, но кълбото срещна гредата.