Шокиращо! Черно море допусна 4 гола на "Тича" от Септември

20:54 / 27.08.2017
2002
Черно море допусна шокираща загуба на своя стадион "Тича". Варненци отстъпиха на новака Септември с 1:4 в мач от 7-ия кръг на Първа лига.

Това бе първо поражение за възпитаниците на Георги Иванов - Гонзо от началото на сезона.

В 6-ата минута груба грешка на вратаря Емил Михайлов, позволи на Крис Гади да му открадне топката и да я подаде към Тошев, който я прати в опразнената врата на домакините.

В 16-ата минута Ондрей Сукуп центрира отдясно към Кузма, който стреля с глава от 11 метра, но Янко Георгиев изби влизащата под гредата му топката.

В 22-ата Кузма пропусна отлична възможност да изравни резултата, след като стреля в аут от границата на наказателното поле.

23-ата минута принудителна ясмяна в редиците на Черно море. Удар в областа на ребрата получи Мариян Огнянов, който бе заменен от Георги Божилов.

В 40-ата минута Божилов центрира отдясно, Кузма свали с гърди към Цветков, който стреля от воле фронтално на вратата, но стражът Георгиев успя да избие.

В 54-ата минута Илиас Хасани получи директен червен картон, след като фаулира откъсващия се сам срещу стража Мартин Тошев.

В 56-ата минута Борис Галчев удвоява преднината на Септември след перфектно изпълнение от пряк свободен удар пред наказателното поле - 0:2.

В 59-ата минута Марек Кузма се озова сам срещу вратаря след пас с гърди на Георги Илиев, но не успя да стреля добре от непосредствена близост и Георгиев спаси.

В 65-ата минута след колективна грешка в отбраната на домакините и поредица от рикошети, Георги Илиев прати топката в мрежата с удар от границата на вратарското поле.

В 81-вата минута Мартин Тошев стреля точно от близка дистанция след асистенция на Крис Гади - 1:3.

В 93-ата минута Септември реализира четвърти гол чрез Крис Гади.

Черно море: 33. Емил Михайлов, 6. Александър Цветков, 15. Александър Александров, 17. Мартин Костадинов, 18. Атанас Зехиров (46- 97. Николай Минков), 21. Георги Илиев (К), 22. Мариян Огнянов (23- 14. Георги Божилов), 23. Илиас Хасани, 29. Марек Кузма, 66. Орлин Старокин, 73. Ондрей Сукуп.