Черно море допусна обрат срещу Локо (Пд) на Лаута

15:17 / 12.11.2017
3306
Юношеският тим на Локомотив постигна важна домакинска победа с 2:1 над Черно море при U17. Момчетата на Кириякос Георгиу спечелиха мача след като изоставаха в резултата с 0:1. Попаденията за успеха реализираха Павлин Стойчев и Петко Петков.

Гостите от Черно море първи успяха да открият резултата в 35-та минута. Иван Иванов от "моряците" успя да вкара от близо топката за 0:1.

Последва натиск на локомотивци, който даде резултат броени минути по-късно. В самият край на първата част "черно-белите" изравниха за 1:1. Филип Колев подаде към Павлин Стойчев, който с удар от въздуха вкара във вратата на гостите.

В 59-ата минута Локомотив стигна до пълен обрат в срещата. Петко Петков проби от дясно и с премерен изстрел вкара топката за 2:1. В минутите до края "смърфовете" имаха още няколко добри възможности за гол пред Филип Колев, но резултатът се запази до края.