Спортните новини: Днес (3) | Вчера (3)
Над 200 четвъртокласници участваха в спортния празник "Бързи и сръчни"
Автор: Екип Varna24.bg 16:17 / 22.11.2017Коментари (0)1442
Над 200 деца от IV клас взеха участие в спортен празник "Бързи и сръчни". Победители станаха учениците от СУ "Димчо Дебелянов", на второ място са децата на ЧОУ "Малкият Принц", а бронзови медали спечелиха учениците на ОУ "Йордан Йовков".

По случай Деня на християнското семейство се проведе и съвместно състезание от деца и родители. В надпреварата участваха 8 отбора съставени от петима родители и пет деца. Победители отново стана отбора на СУ "Димчо Дебелянов", втори ОУ "Йордан Йовков", а трети - ЧОУ "Малкият Принц". Наградите връчи Варненският и Великопреславски митрополит Йоан.

Проявите от първи кръг на спортен празник "Бързи и сръчни" за III, II, I клас ще се състоят съответно на 23-ти, 30-ти ноември и 5-ти декември, отново залата на Първа ЕГ.

През месеците април и май следващата година е заложен и финалният трети кръг, в които ще бъде излъчен и комплексен победител.