Спортните новини: Днес (3) | Вчера (7)
Не става и не става! Черно море отново разочарова с играта си!
Автор: Екип Varna24.bg 19:24 / 08.12.2017Коментари (0)4661
© ПФК Черно море
Георги Илиев вкара единственото попадение за Черно море, което обаче не беше достатъчно
Черно море загуби от Септември с 1:2 като гост в мач от 20-ия кръг на Първа лига, който се игра на националния стадион "Васил Левски" в столицата.

Мартин Тошев (35, 67) се разписа за домакините, а капитанът Георги Илиев (53) бе точен за варненци.

"Моряците" започнаха силно срещата и още в 3-ата минута Антон Огнянов центрира добре в наказателното поле, но топката бе изчистена от защитата на домакините. В 14-ата минута стражът на домакините Янко Георгиев не се намеси добре при центриране, но нито един "моряк" не успя да засече кълбото.

В 29-ата минута дойде и най-чистата ситуация за гол за варненци. Антон Огнянов намери Орлин Старокин в наказателното, а той с технично с пета, но Георгиев успя да улови. В 35-ата минута Иван Тилев изведе Мартин Тошев изскочи зад отбраната на гостите, напредна, преодоля стража и прати топката в опразнената врата.

В 52-рата минута Черно море изравни резултата чрез Георги Илиев. Капитанът на гостите се възползва от недобро изчистване на Генчев и реализира в долния ляв ъгъл на вратата с плътен удар извън наказателното поле.

В 67-ата минута Тилев намери с прецизно центриране непокрития Мартин Тошев, който реализира с глава отблизо и отново дава аванс на домакините в резултата.

Седем по-късно Марек Кузма се озова на стрелкова позиция след пас на Орлин Старокин, но стреля покрай вратата.

В 77-ата минута Марек Кузма засече центриране от фаул, но ударът му с глава бе слаб и не затрудни Янко Георгиев.