Черно море U19 с класика над първия отбор на Калиакра

09:23 / 10.02.2018
4803
Юношите старша възраст на Черно море записаха класическа победа над представителния тим на Калиакра, състезаващ се в Североизточна Трета лига. Талантите на "моряците" надиграха каварненци с 3:0 на стадион "Младост" в контролна среща.

Спарингът бе наблюдаван от треньорите в представителния тим на Черно море Илиан Илиев и неговите помощници - Петър Костадинов и Боян Пейков, както и от директора на детско-юношеската школа Емануел Луканов.

Мартин Минчев откри резултата през първата част, а Румен Касабов изпусна дузпа преди почивката. През второто полувреме Антоан Вълчев покачи на 2:0 от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Данаил Димов, а крайното 3:0 оформи Данаил Димов, който реализира сам срещу вратаря.

Съставът на Черно море: Ростислав Маринов, Георги Топалов, Йордан Радев, Ертан Томбак, Мартин Дичев, Румен Касабов и Емил Янчев, Виктор Попов, Данаил Димов, Мартин Минчев и Лъчезар Йорданов (Иван Дичевски, Ивелин Маджаров, Антоан Вълчев, Петър Вуцов, Георги Вълов, Александър Георгиев).