Децата на Черно море с класика срещу Лудогорец

10:18 / 22.10.2018
2415
Децата на Черно море, родени 2006 година, постигнаха класически успех при домакинството на Лудогорец в мач от 6-ия кръг на шампионата.

През целия двубой “моряците", водени от Калоян Георгиев, стояха по-добре от съперника и заслужено добавиха нови три точки към своя актив.

Пламен Аршев откри резултата в 8-ата минута, а в 17-ата отново той покачи на 2:0. 15 минути след почивката Ивелин Милков засече с крак центриране отляво, с което оформи крайния резултат. Преди третия гол Пламен Аршев удари греда.

Така Черно море остава на първо място в шампионата със само един допуснат гол – 22:1. “Моряците" са с пълен актив от точки – 18.

“Тотално надиграхме Лудогорец. Доволен съм от представянето на всички футболисти. Предвид показаното на терена, можем да съжаляваме, че не отбелязахме повече попадения, тъй като създавахме положения пред вратата на разградчани едно след друго", каза треньорът на “моряците" Калоян Георгиев.

Съставът на Черно море: Валентин Димитров, Мартин Иванов, Даниел Райчев, Георги Венциславов, Георги Пасков, Пламен Аршев, Йордан Тосков, Даниел Пламенов, Мартин Стелянов, Ивелин Милков, Кристиян Евдокиев (Борис Колчев, Кристиано Николаев, Андриан Попов, Драгомир Няголов, Жулиян Янев, Златан Бонар).