"Моряците" прегазиха Локо (Пд) на Лаута

11:50 / 06.04.2019
1252
Пореден успех в Елитната група до 19 години записа тимът на Черно море. “Моряците", водени от Мартин Христов, надиграха Локомотив Пловдив като гости с 3:1.

След нулево първо полувреме и куп пропуски пред вратата на домакините, Черно море поведе в резултата в 60-ата минута чрез Денислав Ангелов. Само 10 по-късно Антоан Вълчев покачи на 2:0, а в 85-ата “смърфовете" намалиха на 1:2 след разбъркване в наказателното поле. Крайното 3:1 за варненци оформи Денислав Ангелов в 88-ата минута.

Така Черно море продължава да е едноличен лидер в класирането в Елитната група до 19 години с актив от 54 точки, с четири повече от втория Лудогорец и с мач по-малко.

В следващия кръг “моряците" приемат именно тима на разградчани в дербито на шампионата. Все още няма определен ден и час за двубоя.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Александър Георгиев (46-Иван Иванов), Даниел Стоянов, Георги Топалов, Мартин Дичев, Петър Вуцов, Лъчезар Йорданов (89-Павел Георгиев), Данаил Димов, Велислав Василев, Антоан Вълчев (88-Христо Иванов), Денислав Ангелов