"Моряците" с много тежка загуба от Лудогорец

15:35 / 25.04.2019
1766
Загуба с 0:4 записаха 15-годишните футболисти на Черно море при гостуването си на Лудогорец в мач от 24-ия кръг на Елитната група. През първата част варненци допуснаха три гола, а след почивката домакините се разписаха още веднъж. За целия мач “моряците" създадоха две добри положение, а наставникът Станислав Стоянов определи това като крайно незадоволително.

“Слаб мач за нас. Не влязохме в срещата добре и оттам ни дойдоха проблемите. Играхме много под възможностите си", каза треньорът на Черно море.

В следващия кръг неговият тим приема Берое, а срещата е на 1 май от 11 часа на стадион “Корабостроител" под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Кристиян Енчев, Стефан Димов, Делян Илиев, Мартин Илиев (36-Никола Атанасов), Валентин Вълчев, Николай Златев (60-Милен Николов), Галин Панев, Симеон Иванов (50-Марио Маринков), Марин Петков, Серги Кешкерян, Алекс Костов.