15-годишните “моряци" бият в Елитната група
Автор: Екип Varna24.bg 18:38 / 01.05.2019Коментари (0)1412
©
Талантите на Черно море записаха успех с 1:0 при домакинството си на Берое в мач от 25-ия кръг на Елитната група до 15 години. Срещата се игра на стадион “корабостроител" във Варна, а Богдан Тунчев донесе успеха на своите през втората част.

Той се появи в игра след почивката и малко след това успя да се разпише. В 62-рата минута Стефан Димов проби по крилото и центрира в наказателното поле, където Тунчев се оказа най-съобразителен при разбъркване и вкара за 1:0.

Преди това Симеон Иванов на два пъти можеше да реализира, но пропусна от изгодни ситуации. Изстрел на младия талант от малкия пенал бе спасен от вратаря на гостите, а след това с глава стреля с гредата.

В следващия кръг “моряците" на Станислав Стоянов гостуват на Етър във Велико Търново на 5 май от 13,30 часа.

Съставът на Черно море: Ангел Дочев, Стефан Димов, Галин Панев, Валентин Вълчев, Дойчин Дочев (60-Велиян Пламенов), Николай Златев, Симеон Иванов, Берк Бейхан, Марин Петков (67-Никола Атанасов), Серги Кешкерян (50-Богдан Тунчев), Алекс Костов (57-Милен Николов).