Много волейболни звезди гледаха шоу на плажа във Варна

13:25 / 07.08.2019
1551
Завърши 15-ото издание на турнира Beach Volley Varna Open. В рамките на 4 дни 28 мъжки и 8 женски двойки мериха сили. Бившите национални състезатели в зала Мирослав Градинаров и Валентин Братоев, при мъжете и Стефани Кьосева и Екатерина Александрова, при жените обраха златните медали.

На второ място при мъжете застанаха Николай Колев и Мартин Иванов, следвани от Милен Стоянов и Калоян Канев, а четвъртото място заеха Любомир Стойков и Николай Колев.

Класирането при жените определи среброто за Мария Аладжова и Йоана Калфинова, бронзът взеха Рая Ценова и Вили Ценова, а на четвърто място застанаха Ева Петрова и Десислава Тодева.

Сред гостите на турнира бяха Теодор Салпаров, Тодор Скримов и Дани Милушев. Събитието бе организирано от Община Варна и е част от инициативата "Варна – Европейски град на спорта 2019“.