Черно море победи Локо (Пд) след автогол и попадение в последната минута

13:05 / 22.09.2019
2007
Черно море записа победа с 2:1 при домакинството си на Локомотив Пловдив в мач от 6-ия кръг на Елитната група до 15 години. И трите попадения в срещата паднаха през втората част.

Варненци поведоха в резултата след автогол в 38-ата, а гостите изравниха в 67-ата минута с далечен удар. Преди да влети в мрежата топката се отби в страничната греда. В последната минута на двубоя Черно море успя да измъкне трите точки. След центриране от корнер Кристиян Евдокиев с глава реализира за 2:1.

В следващия кръг Черно море приема тима на Славия. Мачът е на 29 септември, неделя, от 10 часа в София.

Съставът на Черно море: Сава Дичевски, Константин Веселинов, Михаил Николаев, Виктор Арсовски, Валентин Калъчев, Дейвид Луканов (65-Александър Попов), Николай Костадинов, Пламен Аршев, Радослав Петров, Кристиян Евдокиев, Толга Мюрвет (63 Кристиян Яначков).