Черно море разпиля Витоша Бистрица с 5:0

11:46 / 26.10.2019
2408
Юношите младша възраст на Черно море разгромиха Витоша Бистрица като гости с 5:0 в мач от 10-ия къг на Елитната група до 17 години. Възпитаниците на Тодор Каменов не срещнаха трудности срещу своя съперник и заслужено си тръгнаха с трите точки.

Тони Иванов откри резултата за “моряците" в 41-вата минута. Той се разписа с далечен удар. В 58-ата по подобен начин Николай Златев покачи на 2:0, а Пресиян Михайлов три минути по-късно оформи класиката. В 68-ата минута отново той беше точен за 4:0, а в 90-ата резервата Димитър Колимечнков вкара за 5:0.

В следващия кръг Черно море приема Берое. Срещата е на 31 октомви (четвъртък) от 12,30 ч.

Съставът на Черно море: Денислав Жеков, Берк Джевдет, Денислав Славов, Наско Янков, Александър Иванов, Тони Иванов, Стелиян Чалъков, Теодор Тотев (80-Димитър Колимечков), Пресиян Михайлов (75-Ясен Минчев), Марин Петков (46-Николай Златев), Симар Емин (70-Даниелс Ахмедов).