15-годишните "моряци" с пореден успех в Елитната група
Автор: Екип Varna24.bg 09:55 / 12.11.2019Коментари (0)1605
©
Талантите на Черно море записаха успех с 5:1 при гостуването си на Добруджа, в мач от 12-ия кръг на Елитната група до 15 години. Момчетата на Станислав Стоянов не оставиха шансове на своя съперник и до почивката водеха с 2:0 след голове на Радослав Петров в 12-ата и Пламен Аршев в 20-ата минути.

5 минути след подновяването на играта домакините върнаха един гол, а в 45-ата и 51-вата Радослав Петров доведе нещата до 4:1. Второто попадение на таланта на варненци падна от дузпа. Крайният резултат оформи Кристо Янакчов в 65-ата минута.

В следващия кръг Черно море приема тима на Лудогорец. Мачът е на 17 ноември, неделя от 12 ч. на стадион “Корабостроител".

Съставът на Черно море: Сава Дичевски (55-Георги Марков), Константин Веселинов, Михаил Николаев, Артур Аветисян, Валентин Калъчев (60-Ивайло Свиленов), Дейвид Луканов, Николай Петров, Пламен Аршев, Радослав Петров, Толга Мюрвет (55-Кристо Яначков), Кристиян Евдокиев (60-Георги Радославов).