спорт: Тенис
дата на раждане: 28.07.1993 г.

Новини свързани с Димитър Кузманов
15:03 ч., 07.04.2020 г.
Първата ракета на България в мачовете за Купа "Дейвис" Димитър Кузманов - Мико даде интервю за "Пресклуб България". Пловдивчанинът говори за тру... цялата новина

11:30 ч., 31.03.2020 г.
Как тренира и поддържа спортната си формата в условията на социална изолация рекордьорът на България за Купа "Дейвис" Димитър Кузманов - Мико? П... цялата новина

12:26 ч., 09.03.2020 г.
Първата ракета на България Димитър Кузманов - Мико направи емоционален коментар след ... цялата новина

11:48 ч., 08.03.2020 г.
България се наложи с 4-1 победи при гостуването си на Коста Рика в среща за оставане в група II на зона Европа/Африка на купа "Дейвис".
... цялата новина

16:32 ч., 07.03.2020 г.
България поведе с 2-0 победи при гостуването на Коста Рика в среща за оставане в група II на зона Европа/Африка на купа "Дейвис". В първата срещ... цялата новина

10:49 ч., 06.03.2020 г.
Пловдивчанинът Димитър Кузманов - Мико ще играе в първия сингъл от плейофа срещу Коста Рика за оставане в група II на зона Европа/Африка на купа... цялата новина

10:45 ч., 05.03.2020 г.
Първата ракета на България за Купа "Дейвис" Димитър Кузманов - Мико показа, че е готов да поведе отбора към победа в мача срещу Коста Рика от пл... цялата новина

12:54 ч., 25.02.2020 г.
Капитанът на България за Купа "Дейвис" Тодор Енев определи състава ни за предстоящото гостуване на Коста Рика в плейоф за оставане в група II на... цялата новина

13:28 ч., 20.02.2020 г.
Пловдивчанинът Димитър Кузманов - Мико преодоля втория кръг на турнира по тенис на твърди кортове от сериите "Чалънджър" в Кобленц (Германия), к... цялата новина

13:32 ч., 03.02.2020 г.
Григор Димитров загуби три места в обновената световна ранглиста на АТР и вече е 23-и, след като отпадна във втория кръг на Откритото първенство... цялата новина

09:46 ч., 29.01.2020 г.
Първата ракета на България при жените Виктория Томова и втората ракета при мъжете Димитър Кузманов пожелаха успех на националните състезатели по... цялата новина

14:52 ч., 13.01.2020 г.
Най-добрият български тенисист Григор Димитров се изкачи с една позиция и вече заема 19-о място в световната ранглиста по тенис с 1772 точки. Вт... цялата новина

13:15 ч., 07.01.2020 г.
Григор Димитров поведе със сет, но отстъпи с 6:4, 2:6, 2:6 от Давид Гофен за точно 150 минути игра. По този начин резултатът в срещата между Бъл... цялата новина

10:28 ч., 07.01.2020 г.
Димитър Кузманов постигна впечатляваща победа с 6:0, 6:3 над Стив Дарси за 76 минути игра. Така България поведе с 1:0 победи срещу Белгия на нов... цялата новина

11:21 ч., 05.01.2020 г.
България продължава чудесното си представяне в новия тенис турнир на нациите ATP Cup в Австралия. Нашите постигнаха втора поредна победа в Сидни... цялата новина