Борисов категоричен: Преговори между ГЕРБ и ПП-ДБ може да има, но без Денков, Петков и Василев

Автор: Вилислава Ветренска
Коментари (0)
14:47 / 28.04.2024
2648
Преговори между ГЕРБ и ПП-ДБ след изборите на 9 юни може да има, но без в преговорния екип да бъдат Николай Денков, Кирил Петков и Асен Василев. Това заяви категорично лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, който днес е в село Рупите.

Според лидера на ГЕРБ противниците им на предстоящите избори ще са "Възраждане", БСП и "всички проруски и популистки партии".

"Ние повече след "тези" преиначавания на истината, с тези глупости, които ходят да ръсят по цял ден, как някой ни дисциплинирал, просто, знаеш ли да какво ме е яд, колко бързо горят хора, защото нито Денков може да е министър повече, нито Петков, нито Василев. Те трябва да излъчват сега, както аз излъчвам Рая, Деница, такива хора да преговарят", каза Борисов и добави, че:

"Да разбира се, че с ПП и ДБ ще работя, но не по тяхната, а с доминиращата власт на ГЕРБ в управлението. С наши премиери, с наши министри, само тогава", каза Борисов.

Тук може да прочетете какво още каза Борисов. 


Виж коментарите (0)

Още по темата (870):
23.04.2025 Сметната палата за изборите миналия юни: Повече участници, по-малко пари
13.03.2025 Костадинов: КС намалява избирателната активност, за да влезе "Величие". Ако решението излезе днес, бюджетът ще се забави
28.02.2025 Проф. Киров заговори за касиране на изборите в някои секции
28.02.2025 Изборен експерт: Ще получим едни нови резултати, които ще бъдат сравнени с официалните резултати на последните избори, нищо не може да остане скрито
27.02.2025 Цеков с упрек към КС: Големият въпрос е дали "Величие" ще влезе в
парламента
27.02.2025 Константинов след решението на КС: При следващи избори – "Величие" влиза, успява да навакса 22 гласа и вкарва 10 депутати
Още новини от Национални новини:
Осъдиха на 18 години затвор убиеца на психолога Иван Владимиров-Н...
Отчаяна майчина молба: Много е страшно да гледаш как детето ти се...
БАБХ: ЕК наложи забрани за движение на дребни преживни животни из...
Ето колко души всъщност са способни да работят със системата BG-A...
Проф. Светослав Малинов: Отношението на Путин към България и Румъ...
Акарите – малките гадове, които живеят с нас, но не ги виждаме и ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).