Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Деси има нужда от нашата помощ, за да живее
Автор: Екип Varna24.bg 20:52 / 15.03.2023Коментари (0)1185
Десислава Мангърова има нужда от нашата помощ, за да живее пълноценно, научи Plovdiv24.bg. Нека за пореден път да се обединим и да покажем, че добротата не ни е чужда.

"Мили хора , до скоро Деси беше една  здрава жена с обичайните за една съпруга и майка ежедневни задължения.

На 10.03.23г.  усеща леко изтръпване на краката , на прибиране от работа пада и осъзнава,че не може да си ги движи.Постъпва незабавно в болница, в процес на направени изследвания, беше установено ,че има отключен много рядък Синдром (Синдром на Guillain - Barre', възходящ тип Landry),прогресиращ много бързо. На 12.03.23г. Деси бе парализирана изцяло, има затруднено дишане и се наложи да бъде интубирана.

Деси има СПЕШНА нужда от биологични лекарства(човешки имуноглобулин), необходими за спирането на прогреса на болестта. Средствата които са необходими за нейното лечение са на стойност 80 000лв., която сума е непосилна за Деси и нейното семейство. Всяка минута за Деси е важна, за да сбъдне мечтата си,а именно да бъде отново до детето си! Благодаря ви предварително за подкрепата и отделеното време! Нека помогнем на Деси!"

Всеки, който има желание и възможност да се включи в кампанията, може да го направи ТУК.








Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Актуални теми
Поскъпване на хранителните продукти
Президентът внася в НС предложение за национален референдум за еврото
Спортна гимнастика
Втора лига сезон 2024/25 (07.06.2024 г.)
Войната в Украйна
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: