Коцето Калки: Не можем да наричаме победител партия, която е спечелила вота от ромските махали

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (2)
12:23 / 07.04.2021
4011
Костадин Георгиев-Коцето Калки, който подкрепи Десислава Иванчева изборите, призна, че нейната листа не е имала шанс да влезе в парламента, но той се е включил заради каузи – заради презастрояването, хаоса в медицината и някои каузи в културата. Партията им се казва "Политическа партия  ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ". Тя събра мизерните 3 438 гласа.

"За голямо съжаление тези каузи не се чуват, но с течение на времето хората ще осъзнават, че качеството им на живот зависи от това нещо – здравето, градската среда и запазването на страната ни", каза още той пред Нова тв.

"ГЕРБ ще се опитат да прокарат т.нар. "експерти", които са си напазарували предварително с цел да се скрият малко и да отклонят народния гняв от себе си", допълни Коцето Калки.

"Не можем да наричаме победител партия, която е спечелила вота на "Факултета", .  ГЕРБ е спечели много гласове от държавната администрация – хора, които зависят от управляващите.  Слави Трифонов е големият победител на изборите", каза още музикантът-зъболекар.

Виж коментарите (2)

Още по темата (3350):
11.10.2022 Проф. Гечев: Правителство е възможно по-скоро с третия мандат
14.07.2022 Скандал и остри реплики в ЕП заради снимките от спалнята на Бойко Борисов
06.07.2022 Осъдиха варненка, гласувала два пъти на парламентарните избори през април 2021 г.
25.05.2022 След въпрос на ГЕРБ премиерът скандално призна: Областният управител на Варна няма достъп до класифицирана информация
23.05.2022 Журналистка провокира Слави Трифонов с въпроси: Държавата става все по-зле! Ти къде си, Слави?
05.05.2022 Кристиан Вигенин сподели за приоритетите на БСП
Още новини от Национални новини:
Въпрос в мрежата: Тази маркировка от третокласник ли е рисувана?
Производители се оплакаха: Борсите са затрупани с домати от Албан...
АББ: Банките в България предлагат най-ниските лихвени проценти в ...
Медицинските специалисти в готовност на протестни действия заради...
Белобрадова за скандала в ЕП с Никола Минчев: Той няма никакви пр...
Желязков отива на аудиенция при папа Лъв XIV, ще се срещне и с Дж...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).