Наказаха шофьора на НСО, който бе заснет да избутва коли от пътя

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (4)
17:47 / 04.10.2022
1018
Шофьорът на НСО, който бе заснет да избутва коли от пътя в Кресненското дефиле, е бил понижен в звание. Това се посочва в отговора на Националната служба охрана, изпратен до Нова телевизия.

В него пише още, че извършената проверка по случая е приключена в срок.

"Водачът на автомобила е с дисциплинарно наказание "понижаване в звание", по чл. 89, т. 20 от Закона за НСО: за поведение, несъвместимо с правилата на обществения морал, и извършване на действия, уронващи престижа на службата. С дисциплинарно наказание "мъмрене" е санкциониран служител на ръководна длъжност - прекият ръководител на шофьора, за неупражнен контрол", посочват от НСО.

Припомняме, че преди няколко месеца, заради многото катастрофи в района на Кресненското дефиле, властите сложиха колчета, които да разделят платната.


Виж коментарите (4)
Още новини от Национални новини:
"Грийнпийс България" с дръзко послание към управляващите
Разпитаха Кирил и Георги Домусчиеви по делото срещу Васил Божков
Проф. Богомил Манов: Пенсията трябва да бъде функция на това, кое...
Доц. Кирил Карталов: Светият престол е част от геополитиката
Осъдиха на 18 години затвор убиеца на психолога Иван Владимиров-Н...
Отчаяна майчина молба: Много е страшно да гледаш как детето ти се...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).