Президентът Радев пилотира американски изтребител

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (23)
15:49 / 08.06.2017
2394
Президентът Румен Радев беше специален гост на българско-американската летателна тренировка "Тракийски орел 2017". Държавният глава изпълни полет на изтребител F-15C по покана на командващия ВВС на САЩ в Европа и Африка и командир на Съюзното военновъздушно командване на НАТО генерал Тод Уолтърс и на посланика на САЩ в България Ерик Рубин. 

Държавният глава беше специален гост на българско-американската летателна тренировка "Тракийски орел 2017", в която участват изтребители F-15C от 122-ра ескадрила от състава на 159-о авиационно крило на Националната въздушна гвардия на щата Луизиана и учебни и бойни самолети и хеликоптери от Българските военновъздушни сили и формирования от Зенитно-ракетни войски.

Виж коментарите (23)
Още новини от Национални новини:
Желязков поздрави Мерц: С координирани усилия продължаваме да раб...
След проливния дъжд: Селата Кобиляк и Лехчево отново са под вода
Двойно предупреждение за цяла България, което влиза в сила след 4...
Журналистът Николай Кръстев: Фицо и Вучич отново предпочитат да б...
Военният историк Мишо Йорданов: Денят на храбростта винаги е бил ...
Бизнесмен: Стотици хиляди българи не могат и не желаят да работят...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).