Радостин Василев: Колеги, не подкрепяйте преврата в държавата

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (2)
11:50 / 16.06.2022
1065
"Има такъв народ“ предаде българския народ. Никога повече няма да участва в Народното събрание. Поздравявам тези, които напуснаха партията – доказаха, че са мъже. Колеги, не подкрепяйте преврата в държавата. Държавата е по-важна от всичко“, каза министърът на спорта в оставка и отцепник от ИТН Радостин Василев от парламентарната трибуна.

"Днес гледам бившите ми колеги и виждам в техните лица един огромен срам. Те не искат да стоят до Тошко Йорданов в момента“, каза Василев.

"Изказват се само Тошко Йорданов и Станислав Балабанов. Другите просто няма какво да кажат, защото ги е срам“, допълни той. Василев се обърна директно към Ива Митева и я призова да не става предател и да не поема поста на председател на НС. "Вие ще сте най-мразената личност в държавата“, каза Василев.

"Днес е началото на един цивилизационен избор. Той, най-общо, е изборът между дълго критото зло, в което съм имал участие две години без да знам, и доброто. Аз не съм предател, моите колеги не са предатели. Аз учредих ИТН, създавах структури, бях най-ревностният защитник на Слави Трифонов, най-големият критик на Кирил Петков, но не мога да предпочета моя лидер пред българския народ“, каза още Василев.

"За първи път от 12 години държавата е на път да си върне заграбени бизнеси“, каза още министърът на спорта в оставка.

Виж коментарите (2)

Още по темата (741):
04.09.2022 Слави Трифонов провокира с нестандартни клипове
10.08.2022 Ивайло Вълчев от ИТН: Ако е имало сценарий за падане на кабинета "Петков", не е бил написан от нас
10.08.2022 Крие ли имуществото си Слави Трифонов?
29.07.2022 ИТН ще се яви самостоятелно на предсрочните избори
29.07.2022 Готвят и жена за премиер на новия служебен кабинет, ето коя е тя
29.07.2022 Доц. Георги Кючуков във Варна: Цялата процедура по отстраняването на руските дипломати беше крещящ политически акт
Още новини от Национални новини:
Киселова от Пещера: Само единни можем да съхраним и предадем след...
Заловиха тираджия, за когото се предполага, че е убил човек в Про...
Ген. Константин Попов за отбраната на континента: Европа закъсняв...
Въвеждат ограничения за движение и обходни маршрути за камиони и ...
Адвокатът на Иван: Разплака се, иска да види майка си
Разследване тече и в дарк нет заради убийството на Магдалена


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).