Съдът гледа мярката на кметския син след побоя в Марикостиново

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
08:00 / 12.07.2023
763
Апелативната прокуратура разпореди на Окръжната прокуратура в Благоевград да извърши проверка на преписки и досъдебни производства, засягащи Велко Тодоров.

Кметският син, пребил човек в Марикостиново е задържан за 72 часа, а по-късно днес се очаква съдът в Петрич да гледа мярката му за неотклонение "задържане под стража".

Вече има доказателства за виновност на Тодоров, посочват от държавното обвинение, а деянието е извършено в условията на изпитателен срок на условна присъда. Адвокатите на мъжа отказват коментар за момента, предава bTV.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
307 км/ч - самоубиец лети със скоростта на самолет по АМ "Тракия"...
Километрично задръстване на АМ "Тракия"!
Готова е съдебномедицинска експертиза за смъртта на Магдалена от ...
Вътрешният министър Митов остро: Всички критикари трябва да отгов...
Бойко Борисов: Програмата на кабинета е готова, разговарях с Росе...
Някои жени се връщат на работа след майчинство и остават неприятн...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).