Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Други
Кино и филми
Културни
Личности
Музика
Кулинарни
Анджелина Джоли се появи с български аксесоар
Автор: Екип Varna24.bg 21:59 / 19.05.2025Коментари (0)180
©
Анджелина Джоли направи своето завръщане на червения килим на кинофестивала в Кан след 14-годишна пауза. На 16 май 2025 г. 49-годишната актриса се появи на премиерата на лентата "Eddington" с приказна рокля, дело на Brunello Cucinelli. По-интересен факт е, че звездата носеше обувки на български бранд от град Пещера. 

Повече за модела обувки 

Моделът се казва PATTY – изящни сандали от бяла кожа, ръчна изработка. Дебелият ток на платформа придава индивидуалност на модела, а двойната кръстосана каишка отпред и каишката с катарама на глезена подчертават женствеността на дизайна. Модел, който въплъщава сила, финес и непреходен стил. Цената им в сайта на марката е 745 лв.

Изборът на тези обувки за бляскавата визия на Джоли най-вероятно не е бил лично неин, а на стилиста ѝ, но определено зарадва родните ѝ почитатели, пише iwoman.bg.

Повече за филма "Eddington"

 

Анджелина Джоли се присъедини към звезди като Ема Стоун, Хоакин Финикс, Педро Паскал и Остин Бътлър на червения килим за филма "Eddington". Въпреки че не участва в лентата, тя присъства като специален гост.

Филмът разказва за малък град, който се бори със собствената си идентичност по време на ковид пандемията през 2020 г. Главните действащи лица са кметът на града, изигран от Педро Паскал и шерифът, в чиято роля е Хоакин Финикс, които се сблъскват публично заради различните си позиции за това как трябва да се справи градът с пандемията.



Още по темата: общо новини по темата: 35
19.05.2025 »
17.05.2025 »
17.05.2025 »
10.05.2025 »
10.05.2025 »
08.05.2025 »
предишна страница [ 1/6 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Виж още:
Актуални теми
Хороскоп за деня
Първа лига, сезон 2024/2025
Природни стихии
ТВ и шоу сезон 2025/2026 г.
Войната в Украйна
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: