Дарина Павлова доста се поглези

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
14:45 / 19.09.2024
1749
Бизнесдамата и телевизионер Дарина Павлова се похвали, че се е поглезила с торта "Павлова“ в Милано.

Очевидно брюнетката е почитателка не само на вкусовите качества на десерта, но и на самото име на тортата, създадена в чест на известната балерина Анна Павлова.

В последните дни Дарина бе в Милано. На едно от последните й сторита тя показа десертен лист, върху който бяха публикувани няколко десерта, включително и  "Павлова“, чиято цена на мястото, на което българката бе отседнала, е 16 евро или 32 лв. Така и не става ясно дали г-жа Павлова се е изкушила и си е поръчала ефирния десерт, но със сигурност се е изкефила на името му.

Фенове на бизнесдамата припомнят, че тя и друг път е споделяла снимки  на известния десерт, шегувайки се, че е кръстен на нея. Рядко обаче я хапва, защото е ограничила захарта в менюто си.

Едно от последните най-красиви, места, които Дарина Павлова е посетила, е Кападокия. Там тя е била придружена от приятелки и пиара си и един от най-доверените й хора Сандро Рубини. Звездната компания се е потопила изцяло в атмосферата на приказната земя и, разбира се, си е подарила въздушно пътешествие с балон. Дарина и приятелите й са имали възможност да се отдадат и на почивка в Бодрум, като са посетили и любимия й Истанбул. Там са разгледали старите водохранилища в центъра на града, пише "Телеграф".

Виж коментарите (0)

Още по темата (4982):
23.05.2025 Продуцентът на "Ергенът" разкри доста тайни за предаването
23.05.2025 Алекс Гърдева скочи на Даниела Рупецова: Не прие собствените си грешки и не си призна лъжите
23.05.2025 Черната Златка: Нямам някакви болни амбиции да съм нацепена
23.05.2025 Койна Русева - обект на завист на по-млади колежки
23.05.2025 Осъдиха емблематичен турски актьор на затвор
23.05.2025 Шест звезди влизат в "Муха в супата"
Още новини от Любопитни новини:
Шест звезди влизат в "Муха в супата"
Вирусолог: Пазете се от тези мушици, разпространяват агресивен па...
Ясна е причината за смъртта на журналиста Асен Григоров
Втора степен за опасно време утре! В две трети от страната градуш...
Директор на издателство: Младите българи изключително много четат...
Михаела Филева: Сцената е не само бягство от реалността, но и съз...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).