Едно от новите лица на модна агенция “Ивет Фешън" Димана Сърменова дефилира за Valentino по време на Седмицата на висшата мода в Париж. Това е световен дебют за Димана на Haute Couture ревютата във френската столица. Само ден преди да навърши 19 години (родена е на 30.01.2006), родният топ-модел бе аплодиран от звезди като Елтън Джон, Карла Бруни и Ник Кейв, които наблюдаваха от първи ред творенията на Алесандро Микеле.
Димана намира място в ревюто след изключително тежък кастинг. Тя е избрана лично от модното гуру и кастинг директор на Valentino Рейчъл Чандлър, която остава впечатлена от изразителните черти на българката. "Димана е от две години в агенцията, а тази пролет завършва средното си образование. Тя е една от новите ни звезди, изключително интелигентно и фино момиче с потенциал да покори световните модни сцени. Наскоро заедно решихме да променим имиджа и скъсихме косата й, след което тя замина за кастингите. След Париж и предстоят ангажименти в Милано“, споделя Диан Динев, главен букер на "Ивет Фешън“, предаде "Жената днес".
Шоуто на Valentino бе едно от най-обсъжданите в Париж, тъй като дизайнера Алесандро Микеле представи дългоочакваната си дебютна колекция за пролетта на 2025 г.
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.