Пловдивчанка може да е първата транссексуална Miss Playmate в света

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (104)
17:37 / 26.07.2020
9584
За пръв път в историята на конкурса Miss Playmate ще видим на една сцена кандидат-кмет и транссексуална жена (поне тя твърди така). Това ще се реализира от родното издание на Playboy, което явно тази година е решило да заложи нещо особено нестандартно.

Диана Габровска нашумя особено много, когато преди няколко години се кандидатира за кмет на Момин Проход в една кампания, която бе изпълнена с доста интересни персонажи, целещи се в най-висшите постове на местната управа из страната.

Симона Галинова пък една от малкото жени у нас, които публично признават, че са си направили операция за смяна на пола. 23-годишната пловдивчанка има шанс да се превърне в първата Miss Playmate в света от транссексуален произход.

Всички момичета от тазгодишното издание бяха представени снощи на пищна церемония край Черноморския бряг, като кандидат-миските ще имат два месеца, за да убедят феновете и журито, че именно те заслужават да носят титлата Miss Playmate 2020.

"Мечтая да бъда звезда, а един ден – може би дори да има семейство и дете. Обичам еротиката и да се чувствам. Аз съм повече жена от останалите участници. Не мога да си намеря приятел, защото имам големи претенции. Нека да е 1,90 м., банковата му сметка да е дебела и в леглото да е много палав", разказва в своята визитка пловдивчанката.

Виж коментарите (104)

Още по темата (1312):
18.06.2021 Нешка Робева: Направих грешка, въпреки че Ванга ми я предсказа
21.05.2021 Световноизвестен актьор пусна кадър от Пловдив във фейсбук, помоли за
услуга
21.02.2021 Любимка на хиляди българи иска ваксина
28.01.2021 Васко Кеца си издейства пенсия от 500 лева
23.12.2020 Синът на Емил Димитров: Татко не беше гей, а бисексуален!
13.10.2020 Изненадващ заместник на Георги Любенов след положителния тест за COVID-19
Още новини от Любопитни новини:
В писмо до министър Вълчев: Синът на Алекс Богданска поиска да не...
Шест звезди влизат в "Муха в супата"
Вирусолог: Пазете се от тези мушици, разпространяват агресивен па...
Ясна е причината за смъртта на журналиста Асен Григоров
Втора степен за опасно време утре! В две трети от страната градуш...
Директор на издателство: Младите българи изключително много четат...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).