Прехвърлила е 40, но изглежда по-добре отколкото на 20

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
12:33 / 26.10.2022
1483
Попфолк певицата Валя блъска здраво във фитнеса. Червенокосата дама не пропуска тренировка, а упоритостта ѝ дава резултат.  Макар да е прехвърлила 40, изпълнителката показва завидна физика и желание за поддържането й.

Благодарение на тренировките в залата тя е оформила сериозни мускули. Преди време Валя сподели, че се е променила коренно в емоционален аспект, явно сега е дошло време и за промяна във визията, пише "Телеграф".

Виж коментарите (0)

Още по темата (6921):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми, самотата убива хората
27.07.2024 Тихомир Георгиев, DJ Тишо: Най-голямото предизвикателство пред независимите изпълнители са представянето им в медиите и финансирането на собствените им продукти
17.05.2024 Тя е едно от "златните момичета" на Нешка Робева и е единствената двукратна носителка на световната купа по художествена гимнастика
06.05.2024 Родният хайлайф се скъса да си показва яйцата, Камелия - майстор на
агнешкото
23.04.2024 Певицата Валя с подробности за своята "Рана"
22.04.2024 Сериалът "Baby reindeer": Шокиращо искрено изследване на тормоза и
обсесията
Още новини от Любопитни новини:
Мария се разведе преди два месеца, а днес вече е в обятията на но...
Ето как хакерите могат да получат пълен контрол над колата ви
Ползите от бирената мая – не само в чаша, но и на лицето и косата...
Българинът Явор Калоянов взе "Оскар" 
Метеозависими ли сте? Къде да проверим дали бурята е ударила
Почина Стефан Стефанов


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).