Принц Уилям и Кейт Мидълтън не могат да заспят след ужасяващата случка в кралския замък

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
15:42 / 21.11.2024
2048
Принц Уилям и Кейт Мидълтън избягаха на косъм от опасна ситуация, след като двама маскирани мъже нахлуха в замъка Уиндзор и откраднаха селскостопански превозни средства от имота в неделя.

Съобщава се, че натрапниците, които са проникнали в кралската резиденция, са разбили портата, която принцът и принцесата на Уелс често използват, тъй като е близо до тяхната вила в Аделаида.

Въпреки че семейството на Уелс беше невредимо, крал Чарлз и кралица Камила не бяха в имота, кралските особи изпитват трудности да се справят с опасенията за сигурността, според кралски експерт.

"Това разбира се е ужасяващо, защото в този момент, когато Уилям и Кейт са подложени на огромен стрес поради нейните здравословни проблеми, това е последното нещо, от което се нуждаят“, каза кралският експерт Хилари Фордуич пред Fox News Digital.

"Кой на Земята би могъл да спи добре през нощта, знаейки, че е извършено такова нарушение на безопасността му?“ — посочи Фордуич.

"Предполага се, че въоръжената охрана е била премахната преди това, защото са били смятани за неприятни за туристите и обществеността. Със сигурност туристите биха били спокойни и щастливи да видят кралското семейство, защитено от въоръжена охрана!“ — оплака се тя.

Припомняме, че двама мъже са се качили през портите на замъка Уиндзор, за да откраднат няколко селскостопански превозни средства. След това извършителите са използвали откраднатия камион, за да разбият защитната врата, за да избягат.

Според вътрешен човек в имота има включени аларми за сигурност, но проникването с взлом било разкрито едва когато крадците се блъснали през защитната бариера на изхода на Shaw Farm Gate.

Аделаида Котидж е на пет минути, но все още е на територията на Уиндзор. Предполага се, че семейството на Уилям е спало по време на нападението.

Виж коментарите (0)

Още по темата (4746):
02.05.2025 Новия мъж в живота на Елен Колева с много мрачно минало
01.05.2025 Русита Боева: Имам лична емоционална натовареност с песента "Заблуда" 
30.04.2025 Напрежението в "Ергенът" расте, три участнички си тръгнаха преди финала
30.04.2025 Новините на Нова започнаха с гаф
30.04.2025 Нова фаза в отношенията на Ерген 2 с гаджето
30.04.2025 Още незавършил започва новият кастинг за "Ергенът"
Още новини от Любопитни новини:
Това летище се смята за най-страшното в света - ето защо
Венера влиза в Овен, ето какво да очакваме 
Кръстиха астероид "Матиганис" – древното име на Шумен
Ето какво издава използването на емотикони за личността ни
Русита Боева: Имам лична емоционална натовареност с песента "Забл...
Отбелязваме Международния ден на труда


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).