Двама българи са потърсили помощ от посолството ни във Великобритания заради пожара

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
16:30 / 14.06.2017
2308
Двама наши сънародници са потърсили помощ от Българското посолство във Великобритания заради пожара в Лондон. Това каза вицепремиерът и министър на външните работи Екатерина Захариева, във връзка с пожара в Лондон, уточнява "Труд".

"До момента информация за пострадали българи няма. Има двама наши сънародници, които са живели в съседния блок. Не са пострадали, добре са. Понеже са евакуирани целите жилищни сгради около изгорялата, те са потърсили помощ от нашето посолство и ще бъдат настанени там, докато приключат часовете на евакуация на съседните сгради", коментира външният министър. Според нея евакуацията се е наложила заради заплаха от срутване.

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Нараства броят на загинали при индийски въздушни удари в Пакистан...
Двамата българи от "Верила" получиха по 10 години затвор: Опитаха...
Започва конклавът за избор на нов папа
Клиент на банка беше намушкан до смърт в Англия!
Тръмп: САЩ ще спрат бомбардировките срещу хутите, те капитулираха...
ЕС ще предложи спиране на целия внос на руски газ до края на 2027...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).