3 години затвор и 15 000 лв. глоба за непоправим наркопласьор

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
14:32 / 18.10.2017
2271
40-годишният опасен рецидивист Николай Златарев сключи споразумение с Окръжната прокуратура във Варна за ефективна присъда от 3 години лишаване от свобода при строг режим и глоба в размер на 15 000 лева, като призна изцяло вината си и се отказа от разглеждане на наказателното дело срещу него по общия ред. Споразумението е одобрено от състав на Варненския окръжен съд и влиза в сила веднага. В тежест на Златарев са и направените разноски по делото в размер на 507 лева. 

40-годишният варненец е бил привлечен като обвиняем от Окръжната прокуратура във Варна за държане с цел разпространение на 14 дози с различно тегло хероин и марихуана на обща стойност 357 лева, от които разпространил наркотици на трима наркозависими. Деянието, извършено в периода от 10 до 17 август 2017 г. по член 354а, ал.2, т. 4, във връзка с член 354а, ал. 1, във връзка с член 29, ал. 1 от НК, е при условията на опасен рецидив.
От началото на досъдебното производство до момента Златарев е с мярка за неотклонение "Задържане под стража". Той е приведен за изтърпи наказанието си във варненския затвор.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Падналият клон в градинката до филиала на театъра е бил във видим...
Варна посреща големия български актьор Димитър Маринов
Командирът на Военноморските сили: Войната е вече съвсем близо до...
"На Гергьовден всяка капка дъжд е жълтица": Обилни валежи ни очак...
Брокер отговори: Инвестиционни ли са жилищата, закупени във Варна...
"Възраждане" възстанови паметника, заради който Русия започна нак...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).