Дежурни каси за плащане на тока по време на празниците

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
12:31 / 22.12.2010
1124
Е.ОН България е осигурила дежурни каси за плащане на сметките за електроенергия по време на Коледните и Новогодишни празници.

Общо в 13 града на територията, обслужвана от Е.ОН България, клиентите ще имат възможността на 24 декември и 31 декември да платят своите сметки за електроенергия. 
Ден преди Коледните и Новогодишни празници, Е.ОН България ще преустанови прекъсването на електрозахранването на клиенти, пропуснали да заплатят в срок сметката си за електроенергия.

По време на празничните дни компанията е осигурила денонощно дежурство на общо 82 екипа на територията, на която оперира (областите Варна, Шумен, Търговище, Добрич, Силистра, Русе, Разград, Велико Тър-ново, Габрово).
Компанията разполага общо с 447 аварийни групи и има готовност за бързо прегрупиране и пренасочване на технически екипи в случаи на извънредни ситуации, свързани с електроразпределителната мрежа.

Всички автомобили на екипите са оборудвани с GPS системи. Осигурени са комуникационни средства между мобилните екипи и центровете за управление на мрежата, както и инструменти, резервни материали, лични предпазни средства и облекло, които отговарят на специфичните зимни условия.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Кметът на Варна показа новороденото си дете
Варненска компания, която доставя технологии в цял свят, е изправ...
Цените на морето: 100 грама цаца- 5 лв., кебапчето - 2,5 лв., а н...
Чаровен кадър с рибар, коте и пеликан от Варна трогна хиляди в мр...
Кметът на Варна направи проверка на града в ранните часове на ден...
Мексиканска писателка представя свой роман във Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).