Хванаха телефонен измамник във Варна

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
12:16 / 18.05.2016
1055
Вчера, около 13:20 часа, е получен сигнал от 73-годишна жена за това, че неизвестно лице е позвънило на домашния й телефон, представило за неин роднина и я е въвело в заблуждение, че се нуждае спешно от сума пари за освобождаване на пратка. Жената предава сумата от 2000 лв. на непознат мъж пред дома си. Същата разбира, че е станала жертва на телефонна измама и подава сигнал в най-близкото полицейско управление.

След проведени оперативно - издирвателни дейности е установен и задържан за срок до 24 часа извършителят - Р.Ш. (37 г.) от Варна, известен на МВР и осъждан. По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура - Варна.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Две лодки изгоряха при пожар във Варна
Кметът на Варна: Тази година отбелязваме 1170 години от създаване...
Повече от 20 000 души се включиха в празничното шествие във Варна...
Вижте празничната програма за 24 май във Варна
Общински съветници подкрепиха кмета на Варна
Поглед в миналото: Варна даде специалисти за разцвета на една от ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).