Кметът на Варна: Опашките за безплатни карти днес са значително по-малки

Автор: Велизара Ангелова
Коментари (6)
16:31 / 05.01.2025
3952
Опашките за безплатни карти днес вече са значително по-малки. Това сподели кметът на Варна Благомир Коцев в страницата си във Facebook. Припомняме, че през последните дни огромни опашки се извиваха пред пунктовете за издаване на карти за градския транспорт във Варна, а причината бе, че от 1 януари транспортът стана безплатен за пенсионери, учащи и хора с увреждания.

Според Коцев опашките вече са значително по-малко, ето какво сподели още кметът по темата: "Така е още от вчера. Въпреки това пунктовете остават да работят на удължено време, а служители на ТАСРУД да помагат на гражданите още докато изчакват реда си".

Виж коментарите (6)
Още новини от Новини от Варна:
Две лодки изгоряха при пожар във Варна
Кметът на Варна: Тази година отбелязваме 1170 години от създаване...
Повече от 20 000 души се включиха в празничното шествие във Варна...
Вижте празничната програма за 24 май във Варна
Общински съветници подкрепиха кмета на Варна
Поглед в миналото: Варна даде специалисти за разцвета на една от ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).