Млад журналист коментира "войната" по пътищата с деца и младежи в "Камчия"

Автор: Пламена Николова
Коментари (0)
16:25 / 22.08.2019
2760
В комплекс "Камчия“ журналистът Георги Стоянов представи книгата си "Останете живи", посветена на "войната“ по пътищата пред деца и младежи, които са част от диабетния лагер "Докосни дъгата“. Това предизвика много емоции и дискусии като накара всички да се замислят и осъзнаят колко е важно да бъдат отговорни и разумни участници в движението.

Младият журналист е в комплекс "Камчия“ по покана на диабетния лагер "Докосни дъгата“, който е част от дейностите по проекта "Младите хора – Бъдещето на България – заедно срещу агресията“.

Организаторите на диабетния лагер с председател д-р Денислава Ангелова са поканили много известни български спортисти и знакови личности. Днес  от 20:00ч.в "Камчия“ децата ще могат да се насладят на концерт на емблематичните варненски шоумени от "Тутурутка“, а в петък/23.08.2019/ от 14:00ч. на футболното игрище на спортен комплекс "Камчия", звездата на Лудогорец - Моци ще изненада децата като проведе тренировка съвместно с тях. Моци ще пристигне в "Камчия" с талисмана на Лудогорец - орелът, Фортуна.  

Главната идея на организаторите на диабетния лагер е чрез спорт, музика, култура и дискусии "лице в лице“ да насочат вниманието на подрастващите към изграждане на взаимоотношения, основаващи се на приятелство, уважение и толерантност.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Задържаха във Варна украинка, управлявала камион с 1,62 промила а...
Цените на жилищата във Варна не спират да растат, ето каква е при...
Министър Томислав Дончев: Над 46 милиона лева са инвестирани в "А...
Проблем: Затварят улици във Варна днес
Във Варна започва обработка на кестенови дървета
"Възраждане" с жест към възрастните хора във Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).