Младежи от Метадоновата програма дариха мартеници на децата от Дом "Другарче"

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:43 / 02.03.2012
897
На 01.03.2012 г. участниците в арт-студиото към Център за психично здраве - Варна зарадваха възпитаниците от Дом "Другарче" със собственоръчно изработени мартенички. Младежите от Метадоновата програма дариха не само червено - белите украшения, но и ласка, смях и топлота на децата от Дома.

"В това е и същността на празника - да зарадваме хората, които обичаме, с пожелание за здраве и щастие, с надежда за настъпващата пролет", споделят организаторите за Varna24.bg.

Тази среща е логично продължение на приятелството между пациентите на Центъра и децата от Дома, които са постоянна и възторжена публика на изявите на арт и театър студиото към Метадоновата програма. А за младежите това е възможност в процеса на рехабилитацията да се почувстват свързани с общността чрез творчеството и добротата.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Командирът на Военноморските сили: Войната е вече съвсем близо до...
"На Гергьовден всяка капка дъжд е жълтица": Обилни валежи ни очак...
Брокер отговори: Инвестиционни ли са жилищата, закупени във Варна...
"Възраждане" възстанови паметника, заради който Русия започна нак...
14-годишно момче е опасност за живота след падане от тротинетка в...
Варна участва в най-големия благотворителен маратон в света


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).