Мъж, извършил серия от домови кражби във Варна, е задържан в ареста

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:01 / 29.10.2021
1179
След серия от домови кражби, 29-годишен рецидивист е установен и задържан вчера след съвместни оперативно-издирвателни действия  на служителите на отдел Криминална полиция при ОДМВР-Варна и Трето РУ, съобщиха от полицията във Варна. Установено е, че извършителят е съпричастен към четири домови кражби, при които вратите на имотите са били оставени незаключени.

Сигнал за поредната кражба от жилище на дамска раница с лични документи и пари, е подаден ден по-рано от пострадалата. Част от инкриминираните вещи са намерени. По случая е образувано досъдебно производство и е докладван на прокуратурата.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Брокер отговори: Инвестиционни ли са жилищата, закупени във Варна...
"Възраждане" възстанови паметника, заради който Русия започна нак...
14-годишно момче е опасност за живота след падане от тротинетка в...
Варна участва в най-големия благотворителен маратон в света
Столицата отново изпреварва област Варна и заема челното място и ...
Варненец спечели сърцата на всички в квартала


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).