Надрусан сириец нападна варненски полицай и вилня в районното

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:47 / 01.09.2017
5171
На 30 август, на ул. «Радецки», е спрян за проверка Л.А. «Рено», управляван от М.Х. (47 г.), сирийски гражданин, пребиваващ в България, добре известен на органите на реда и осъждан. При проверката е установено, че същият управлява автомобила след употреба на наркотични вещества. 

Мъжът е задържан, като при задържането си М.Х. е оказал съпротива, причинил е лека телесна повреда на -полицейски служител, изпълняващ служебните си ангажименти, и е нанесъл материални щети в сградата на I РУ на МВР при ОДМВР - Варна. По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани в Районна прокуратура - Варна. На мъжа са повдигнати обвинения по чл. 131, ал. 2, т. 3 и чл. 343Б, ал. 3 от НК, като с постановление на наблудаващ прокурор е задържан за срок до 72 часа.

При извършените полицейски проверки е установено, че М.Х. е нарушавал многократно ЗДвП, за което има съставени АУАН. При задържането са му връчени наказателни постановления на обща стойност около 22 000 лв.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
"На Гергьовден всяка капка дъжд е жълтица": Обилни валежи ни очак...
Брокер отговори: Инвестиционни ли са жилищата, закупени във Варна...
"Възраждане" възстанови паметника, заради който Русия започна нак...
14-годишно момче е опасност за живота след падане от тротинетка в...
Варна участва в най-големия благотворителен маратон в света
Столицата отново изпреварва област Варна и заема челното място и ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).