Съдия-изпълнител продава голям парцел в "Максуда"

Автор: Пламена Николова
Коментари (2)
10:47 / 30.01.2018
5884
Съдия-изпълнител продава голям частен ипотекиран имот в ромското гето "Максуда", научи Varna24.bg

Имотът е с точен адрес град Варна, район Младост, ж.к."Възраждане" № 83, местност "Максуда", с площ 11 238. 

Територията е със статут на земеделска, изоставена орна земя. Началната тръжна цена на парцела е 197 690 лв. Върху имота има вписана договорна ипотека и наложена възбрана за сумата от 59 216.08 лева, плюс лихви и разноски.

За участие в търга, кандидатите внасят 10 % от първоначалната тръжна цена.
 
Всеки желаещ посочва предложената от него цена с цифри и думи, и подава предложението си в запечатан плик с квитанция за внесен задатък в деловодството на Съдебно - изпълнителна служба при ВРС, ул. "Ангел Кънчев" № 12, ет. 1, най - късно до 28.02.201. до 17 часа, където се отразяват във входящ регистър.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Варна:
Командирът на Военноморските сили: Войната е вече съвсем близо до...
"На Гергьовден всяка капка дъжд е жълтица": Обилни валежи ни очак...
Брокер отговори: Инвестиционни ли са жилищата, закупени във Варна...
"Възраждане" възстанови паметника, заради който Русия започна нак...
14-годишно момче е опасност за живота след падане от тротинетка в...
Варна участва в най-големия благотворителен маратон в света


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).