УМБАЛ "Св. Марина" награди служителите си за реакцията след инцидента в Хитрино

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
14:45 / 13.12.2016
2823
Ръководството на УМБАЛ "Св. Марина" - Варна оцени високо достойното професионално поведение на 48 свои служители - лекари, медсестри, санитари и административен персонал, мобилизирани при жестокия инцидент в Хитрино на 10.12.2016 г.

Изпълнителният директор на болницата проф. д-р Валентин Игнатов изказа благодарности за безупречното изпълнение на служебните задължения и награди всеки един от тях за бързата реакция, своевременните и точни действия при извънредната ситуация и осигуряване на болнично лечение на пострадалите лица, при което е показан висок професионализъм и е защитен авторитетът на лечебното заведение.

Виж коментарите (0)

Още по темата (130):
21.04.2023 Висока скорост е причина за трагедията в Хитрино
18.04.2023 Окончателните присъди по делото "Хитрино" не се харесаха на голяма част от жителите на селото
18.04.2023 Машинистите, отговорни за трагедията в Хитрино, влизат в затвора
11.06.2021 Извънредно: Инцидент с частен товарен влак!
22.02.2021 Във Варна пак гледат делото за влаковата катастрофа на гара Хитрино
25.01.2021 Отложиха за 22 февруари делото "Хитрино"
Още новини от Новини от Варна:
Палестина обвини Израел, че е открил огън по делегация на европей...
Журналист за местната власт във Варна: В момента е някаква Сталин...
България привлича частен инвеститор, който да развива пристанищни...
Собственик на хотели по Черноморието: Престанахме да наемаме рабо...
Не спират: Варна - на трето място по нови строежи в страната
Кметът на Варна показа новороденото си дете


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).