Всички новини за: 29 май 2017 г. « 28.05.2017 | 30.05.2017 »
20:07 / 29.05.2017
Поредната изненада през настоящия сезон в Първа професионална лига стана факт днес. Отборът на Локомотив Горна Оряховица изпадна, след като загу... цялата новина

17:14 / 29.05.2017
Вече са ясни всички отбори, които ще участват във финалите на Държавното първенство по баскетбол за момчета до 16 години.

За титлата... цялата новина

13:20 / 29.05.2017
УЕФА не призна отбора на ЦСКА-София за стария ЦСКА и го извади от участие в европейските клубни турнири. Санкцията за "армейците" е за... цялата новина

12:55 / 29.05.2017
Днес ръководството на ПФК "Черно море" разтрогна договорите с 8 играчи по взаимно съгласие, съобщиха официално от клуба.

... цялата новина

11:37 / 29.05.2017
Рекордно ранен старт ще има новият сезон в Първа лига. Шампионатът за 2017/18 ще започне на 14 юли (петък). Същия уикенд ще е първият кръг в пър... цялата новина

11:35 / 29.05.2017
Димитър Бербатов разпространи уникално видео с дъщеря си Деа. Двамата разиграват сцена от култовия филм "Кръстникът", като Бербо имити... цялата новина

10:43 / 29.05.2017
Максим Хорозов (ТК "Железничар 1996" Пловдив) спечели утешителния турнир, а Пьотър Нестеров (ТК "Черно море Елит") отстъпи н... цялата новина

10:29 / 29.05.2017
10 отбора премериха сили в традиционния турнир по футбол на малки вратички, който се проведе по инициатива на младежката организация на ПП ГЕРБ-... цялата новина

00:02 / 29.05.2017
Отборът на Лудогорец разби с 3:1 Черно море като гост в мач от 35-ия кръг на Първа лига. "Орлите" изиграха впечатляващо първо полуврем... цялата новина