"Соколите" не знаят да играят!

21:42 / 06.05.2012
860
Битката за оцеляване на Спартак 1918 продължава, след като соколите пропуснаха златен шанс да излязат пред Добруджа в класирането на Източната "Б“ група. След четири поредни победи, възпитаниците на Никола Спасов загубиха с 1:3 при визитата си на Нефтохимик. След първото полувреме Спартак имаше аванс от един гол, но през втората част бургазлии осъществиха пълен обрат само в рамките на 3 минути, а накрая подпечатаха победата си с трети гол.
Нефтохимик – Спартак 1918 - 3:1
Голмайстор: В. Калоянов (74), Молдованов (77), Божинов (90); Беадиров (21)
Нефтохимик: 12. Стойчев, 20. Ю. Иванов, 3. Олегов, 4. Лефтеров, 23. Молдованов, 14. Желев, 15. Г. Димов, 8. Митев, 9. В. Калоянов, 16. П. Колев, 32. Божинов
Спартак 1918: 12. Марков, 17. Ст. Георгиев (21 – 19. Цирков), 3. Дончев, 15. Илиев, 5. Маринов, 70. Кателиев, 22. Беадиров, 8. Г. Димитров (66 – 9. Дяков), 20. Мехмед, 10. Боев, 23. Иванович
Съдия: Георги Игнатов