Старшата на моряците се справи с "Любимец"
Автор: Екип Varna24.bg 13:55 / 07.05.2012Коментари (0)452
©
В 1-ия мач от 28-ия кръг на Елитната ни група до 19 г юношите старша възраст на Черно море победиха връстниците си от Любимец с 2:1. Варненци доминираха тотално , но стигнаха трудно до крайният успех. След слабо полувреме , през 2-ата част домакините вдигнаха значително оборотите,а куп пропуски пред вратата на гостите направиха Атанас Илиев, Кристиян Димитров и Виктор Митев. Все пак логичното се случи в 75-ата мин , когато централния бранител Георги Радев откри резултата след удар с глава, засичайки на 2-а греда центриране на плеймейкъра Бекир Расим. 8 мин по късно отлична 3-ходова комбинация започната от Сталев и продължена от Митев доведе до 2-о попадение – дело на Димитров. Малко преди края Любимец стигна до почетен гол. Треньорският тандем на моряците Тодор Каменов – Валентин Станчев сподели пред клубния сайт , че възпитаниците им изпитват трудности именно срещу такива отбори които се затварят в своята половина.
Делегат на мача бе главния координатор на юношеските национални отбори –синята легенда Павел Панов.
"Черно море 19": Николай Кирчев, Костадин Иванов, Георги Радев, Слави Сталев, Александър Милев /28-Мустафа Мустафа/, Кристиян Димитров, Никола Найденов /86-Петър Михайлов/,Бекир Расим /90-Иво Богданов/, Виктор Митов, Диян Малчев/84-Станислав Николов/, Атанас Илиев.