Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Черно море отстъпи с 0:2 на Локо Сф в контрола
Автор: Екип Varna24.bg 12:24 / 29.06.2013Коментари (0)1858
© chernomorepfc.bg
Черно море загуби с 0:2 от Локомотив София в контрола, играна на комплекс "Пири" в Разлог днес.

Столичани вкараха по едно попадение и в двете полувремена. Маркиньос даде прединна на "червено-черните" през първата част. Националът се разписа с диагонален шут след пас на Крум Бибишков.

Крайният резултат бе оформен от резервата Илиян Гаров. Защитникът се разписа след асистенция на Трифонов.

"Моряците" също имаха няколко изгодни положения за гол, но с пропуски се отличиха Георги Божилов, Симеон Райков и Иван Коконов.

Следващата проверка на "моряците" е на 2 юли срещу тима на Пирин (Гоце Делчев).

Локо Сф - Черно море 2:0
1:0 Маркиньос (32)
2:0 Гаров (86)

Локо Сф: Галев, Родригес, Ранджелович, Бранеков, Трифонов, Том, Махамад, Маркиньос, Колев, Бибишков, Христов (Писаров, Дюлгеров, Димиторв, Костадинов, Гаров, Гаджев, Цанков, Г. Василев, Ив. Василев)

Черно море: Китанов, Емилов, Александров, Колев, Матютю, Бергонси, Паланков, Илиев, Коконов, Божилов, Райков (Петров, Расим, Сталев, Айнан, Станчев, Младенов, Котев, Атанасов)