Спортните новини: Днес (3) | Вчера (1)
Черно море измъкна точка от Лудогорец в Разград
Автор: Екип Varna24.bg 15:53 / 04.12.2013Коментари (0)997
Лудогорец и Черно море завършиха наравно 1:1 в мач от 20-ия кръг на "А" група, игран на "Лудогорец арена" в Разград.

Двубоят започна със сериозен натиск от страна на евробоеца, но това не стресна играчите на Георги Иванов-Гонзо и с първата си опасна възможност те откриха резултата. Това се случи в 35-ата минута, когато Георги Илиев изведе Бакари зад защитата на домакините и нападателя останал очи в очи с Владо Стоянов не сбърка.

Шампионът възстанови равенството чрез Козмин Моци четвърт час преди края. Защитникът се възползва от грешка в отбраната на варненци и отблизо засече за крайното 1:1.

До края Лудогорец успя да наложи натиск, но "моряците" успяха да устискат и закономерно си тръгнаха с точка от Разгград.

Лудогорец - Черно море 1:1
0:1 Бакари 35'
1:1 Моци 73'

Лудогорец: 21. Вл. Стоянов, 80. Кайсара, 20. Шоко, 55. Терзиев, 27. Моци, 8. Ешпиньо, 18. Дяков (к), 84. Марселиньо, 7. Александров, 11. Кишада (Безяк), 73. Ив. Стоянов (Мисиджан);

Черно море: 33. Китанов, 5. Станчев, 15. Александров, 4. Венков, 6. Котев, 21. Г. Илиев, 8. Бергонси, 3. Георгиев (Божилов), 10. Паланков, 17. Коконов (Райков), 9. Бакари (Атанасов);