Спортните новини: Днес (2) | Вчера (0)
Черно море загуби с 0:4 от Динамо, приключи участието си в Лига Европа
Автор: Екип Varna24.bg 19:56 / 23.07.2015Коментари (1)1548
© Bulphoto
Черно море приключи участието си в турнира Лига Европа, след като загуби гостуването си на Динамо (Минск) с 0:4. Беларуският тим продължава в надпреварата с общ резултат 5:1.

Корутко изведе домакините напред в 41-ата минута, след като се разписа от фаул. Малко след това "моряците" останаха с човек по-малко след втори жълт картон на Тодор Паланков.

Това улесни още повече задачата за Динамо, който вкара нови три гола през втората част. Адамович удвои преднината за своя тим в 58-ата минута, след прекрасен гол от дистанция.

Да края на мача домакините се отчетоха с нови два гола във вратата на варненци дело на Бечерай.

Динамо (Минск) - Черно море 4:0
1:0 Корутко 41
2:0 Адамович 58
3:0 Бечерай 86
4:0 Бечерай 90+2

Динамо (Минск): 30. Гутор, 3. Витус, 6. Политевич, 17. Бангура, 22. Бегунов, 32. Ел Монир (60-Неакша), 10. Корутко (88-Воронков), 18. Корзун, 8. Расадкин, 88. Адамович (63-Биков), 21. Бечирай

Черно море: 40. Чанович, 4. Венков, 5. Станчев, 6. Кулибали, 10. Клок (46-Георгиев), 18. Буркхард (46-Стенио), 21. Бурабия, 84. Паланков, 13. Райков, 19. Курьор, 20. Бижев (65-Васев)