17-годишните "моряци" също преклониха глава пред Литекс

17:22 / 27.09.2015
2002
Юношите младша възраст на Черно море също преклониха глава пред връстниците си от Литекс, като гости с 1:3 в среща от 6-ия кръг на Елитната група до 17 г.

Ловчанлии поведоха още в 5-ата минута след бърза атака през центъра на отбраната на варненци. В 30-ата минута обаче "моряците" се върнаха в мача след отлично изпълнен пряк свободен удар на Данаил Димов.

Второто полувреме започна кошмарно за гостите, които допуснаха груба грешка в защитата за 2:1. Това се оказа преломния момент в мача и малко преди края "оранжевите" оформиха крайния резултат.

"Грубите индивидуални грешки ни пречупиха и повлияха на крайният изход на двубоя", коментира за клубния сайт наставникът на Черно море Георги Попов.

Следващата събота варненци , които са 3-и в подреждането приемат тима на Локомотив Пд.

Черно море 17: Иван Дюлгеров, Ертан Томбак, Виктор Христов, Кристиян Арсовски, Добромир Добрев, Емил Янчев, Румен Касабов, Мартин Станков /60-Даниел Димов/, Данаил Димов /60-Ивелин Маджаров/, Венцислав Анастасов /50-Калоян Диев/, Георги Георгиев /70-Николай Тодоров/.