Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Атанас Атанасов: Убиха ни! Добре че има мораториум върху смъртното наказание
Автор: Екип Varna24.bg 11:56 / 29.10.2015Коментари (0)686
© Gong.bg
Близо 1000 лева глоба за отбор от "А" окръжна група? Това не е санкция, това е убийство за четвъртодивизионен тим. Доволен съм поне, че има мораториум върху смъртното наказание, иначе можеше да е и по-лошо. Като цяло обаче е видно, че някой иска ФК Спартак да не се развива и се прави всичко възможно да спрат устрема му в зародиш.

Ние сме ощетени както финансово, така и спортно-технически. Освен жестоката глоба, бяхме предплатили стадион "Локомотив" за домакинствата си. Сега "изгаряме" и с тези пари, губим и 3 точки. Не знам какво е това решение за резултата, след като водехме с 4:0 19 минути преди края. За толкова кратко време щяха да ни изравнят или да ни победят ли? И още нещо. Балкан е главен отговорник за организацията на срещата като домакин. Очевидно е, че не се е справил, но как така ще плаща 4 пъти по-малко глоба от нас?

Не смятам също, че публиката на Спартак е главният виновник за прекратяването на двубоя. На терена нашите и техните фенове се биха 15 минути. Имало двама пострадали от играчите на Балкан? Ами от нашите футболисти защо няма? Защото се дръпнаха настрани и никой не участва в мелото. Техните участваха в боя и е логично да има пострадали. Категоричен съм, че боят бе основно на терена и съвсем малко след това на трибуните.

Категорично ще обжалваме наказанието в законовия срок. Лошото е, че ни отнемат трите точки и няма как да оспорваме това решение.